با کاشی های اضافی خریداری شده چه کار کنیم

با کاشی های اضافی خریداری شده چه کار کنیم؟ + 6 طرح ایده کاشی شکسته

همیشه شما باید بین 5 تا 7 درصد کاشی بیشتری خرید کنید.  این تضمین می کند که به اندازه کافی برای جبران هر گونه کاشی شکسته یا هر برشی که باید انجام شود، با کسری کاشی و سرامیک روبرو نمی شوید. با این حال، هنگامی که همه چیز نصب شد، با کاشی اضافی چه باید کرد سوالی است که بسیاری از مشتریان ما بعد از خرید سرامیک در اصفهان و مراجعه به فروشگاه از ما می پرسند.

آینده نگر باشید و فکر تعمیرات آینده را بکنید!

در حالی که ممکن است وسوسه شوید که برای آزاد کردن فضای انباری تان از شر آن دسته از کاشی‌های اضافی خلاص شوید، اما تحمل کردن آنها می تواند باعث صرفه جویی در زمان و ناامیدی شما شود. در واقع، ممکن است بخواهید به اندازه کافی کاشی اضافی نگه دارید تا در صورت آسیب، بتوانید قسمت بزرگی از سرامیک کف یا کاشی دیوار را دوباره کاشی کاری کنید. اتفاق است دیگر…! اتفاق هیچوقت از قبل خبر نمی کند. اما مشکلی که ممکن است در آینده برای تان رخ دهد، این است که اگر با کسری کاشی مواجه شوید، ممکن است به هیچ عنوان کاشی با کد رنگ قبلی را نتوانید در بازار پیدا کنید و در مرحله نصب کاشی به مشکل بخورید. چرا ؟ چون هر ساله کاشی های جدید از کارخانه های سرامیک با کد رنگ جدید تولید می شود و یک پرده روشن تر و یا یک پرده تیره تر خواهد شد. پس حتما حواستان به تفاوت رنگ کاشی و سرامیک در طول زمان باشد.

به فکر تعمیرات کاشی در آینده باشید

خلاق باش!

راه های زیادی برای ایجاد خلاقیت با استفاده از کاشی های اضافی وجود دارد. این کار به هیچ مهارت خاص یا زمان زیادی نیاز ندارد. برای مثال، شما میتوانید از کاشی های کوچکتر برای ساخت جا لیوانی یا گلدان های کوچک استفاده کنید. یا همچنین می توانید از کاشی های بزرگتر برای جای قابلمه های بزرگ استفاده کنید. یا همچنین می توانید با آنها قاب عکس بسازید یا حتی با کاشی میز کارتان را بسازید. یکی از ایده هایی که در یکی از مغازه های اصفهان دیدم، از کاشی های رنگی شکسته شده برای تزئین ستون استفاده کرده بود. اگر سرامیک برای باغ و ویلا خریداری کرده اید و مقداری اضافه آمده است، بهترین خلاقیت ایجاد فلاورباکس یا گلدان های زیبا با سرامیک های اضافی است.

هدیه کن!

کمک به دیگران همیشه حس خوبی دارد. بنابراین ممکن است بخواهید کاشی های اضافی را به یک مدرسه محلی اهدا کنید تا دانش آموزان بتوانند از آنها در پروژه های هنری خود استفاده کنند. همچنین سازمان های مختلفی وجود دارند که برای افراد نیازمند خانه می سازند. آنها ممکن است از پیشنهاد شما، در رابطه با مصالح ساختمانی رایگان برای هر پروژه ای که در حال حاضر روی آن کار می کنند، خوشحال شوند. برخی از خانه ها کاشی آشپزخانه ندارند و با سیمان نازک کاری کرده اند. با هدیه دادن کاشی و سرامیک به آنها می توانید کمک بزرگی به آنها کرده باشید.

تا جایی که میتوانید این سرامیک ها را نگهداری کنید و دور نریزید. این کار یکی از 7 اشتباه رایج در خرید کاشی و سرامیک است.

6 طرح برای کار با کاشی شکسته

کاشی های اضافی می توانند به عنوان یک راه حل برای تعمیرات و تغییرات در آینده استفاده شوند. در صورتی که کاشی هایی در آینده شکسته یا خراب شوند، می توان از کاشی های اضافی استفاده کرد. همچنین، در صورتی که بخشی از کاشی ها نصب نشود، می توان آنها را به عنوان نمونه ای برای تطبیق با رنگ دیوارها یا برای انتخاب طرح مناسب برای کاشی ها در آینده استفاده کرد.

بهترین راه برای نگهداری کاشی های اضافی، جایی است که خشک و خنک باشد و نسبت به نور خورشید مستقیم محافظت شود. می توانید آنها را در جعبه های کوچک و در زیر پوشش کاورهای محافظ قرار دهید تا از خراشیدگی و خطر شکستگی محافظت شوند. همچنین، می توانید تاریخ نصب کاشی ها را روی جعبه های کاشی ها نوشته و به آنها برچسب زده تا در صورت نیاز به سرعت آنها را پیدا کنید

با کاشی های شکسته شده میتوان گلدان، زیر گلدانی، جا کلیدی، هولدر حوله دیواری، زیرلیوانی، سینی و … ساخت.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!