درباره ما

که هستیم؟

ما کسب و کاری مبتنی بر تکنولوژی هستیم که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش برای تمام مردم ایران می‌دانیم. به عنوان پر مخاطب ترین فروشگاه حضوری اصفهان در مسیر تبدیل شدن به اولین مرجع خرید و فروش آنلاین کاشی و سرامیک هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی، مهمترین وظیفه ماست. هویت بازرگانی البرز بیش از هرچیز متأثر از مخاطبانمان است و بر اساس نیازهای آنها گام بر می‌داریم. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌وکار ما در گروه بازرگانی البرز است.

درباره ما بازرگانی البرز

چه می کنیم؟

تمرکز برمشتری مداری، ویژگی مشترک تمام خدمات و محصولات فعال در گروه بازرگانی البرز است. فروشگاه حضوری بازرگانی البرز به عنوان هسته اصلی فعالیت‌های گروه شناخته می‌شود و بستری قابل اعتماد برای ارائه خدمات به مشتریان و راحتی همکاران است. کاشی البرز با تلفیق تجارت الکترونیک و تجارت حضوری، راحت ترین راه رو برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر مشتریان فراهم نموده است.

تنوع بالا سرامیک البرز

تاریخچه بازرگانی البرز

از سال 1386در قالب فروش حضوری محصولات کاشی و سرامیک رو شروع کردیم. در این سالها سعی بر این داشتیم محصولات به روز و باکیفیت رو موجود کنیم تا مراجعه کنندگان هم از قیمت و هم از کیفیت خیال شان راحت باشد. آنچه اکنون به عنوان گروه بازرگانی البرز شناخته می شود، خوش حسابی، مشتری مداری، و کف ترین قیمت بازار است.

نماد اعتماد الکترونیکی ما

باید بگوییم اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) نشانه‌ایست که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. در اصل باعث اعتماد بیشتر کاربران در استفاده از سایت شما می‌شود. یکی از عوامل مهم تجارت الکترونیک، ایجاد اعتماد بین کاربران می‌باشد. برای بررسی نماد اعتماد الکترونیکی ما روی تصویر مربوطه زیر کلیک کنید تا به سایت سازمان دولتی مربوطه رهنمود شوید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...