کاشی ضد اسید

کاشی ضد اسید یک نمونه از کاشی های بسیار باکیفیت و خاص است که قصد داریم در این مقاله این نوع از کاشی را بطور دقیق با تمامی ویژگی ها و کاربرد هایش بررسی کنیم.

کاشی ضد اسید:

امروزه برای تمامی کفپوش ها و دیوارپوش ها از کاشی ها و سرامیک ها استفاده می کنند و به دلیل استفاده و کاربرد بسیار بالای این محصول در تمامی اماکن و محیط ها، تولید کنندگان کاشی و سرامیک سعی کرده اند این محصول را در انواع مختلف با طرح ها، رنگ بندی ها و همچنین کیفیت های مختلف تولید کنند و در بازار داخلی و خارجی عرضه کنند.

یک نمونه از کاشی های بسیار پرکاربرد و ویژه که بسیار باکیفیت و مقاوم هستند، کاشی ضد اسید است.

کاشی ضد اسید

 

 

حال سوال اساسی که ممکن است برای همه ی ما مطرح شود این است که ضد اسید بودن این محصول به چه منظور است و چرا با این نام شناخته شده است:

این محصول به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در مقابل اسیدها و مواد قلیایی دارد، عنوان ضد اسید به آن نسبت داده شده است از این رو برای مکان ها و محیط های خاصی که بطور مداوم با اسید و مواد قلیایی سرو کار دارند، مانند کفپوش های کارخانه ها و یا اماکن صنعتی که برای حفظ استاندارد سازی محیط هایشان ملزم به استفاده از این نوع محصول هستند.

 

ویژگی های کاشی ضد اسید:

  • مقاومت بسیار بالا در مقابل انواع اسید ها و مواد شیمیایی
  • قابلیت عدم جذب آب و جلوگیری از یخ زدگی آب برروی کاشی
  • مناسب برای صنایع و کاربردهای خاص
  • مقاومت و استحکام بالا در مقابل انواع خوردگی و ضربه ها
  • مناسب برای دیوار پوش و کفپوش ها در حوضچه های مواد شیمیایی و اسیدی
  • قیمت مناسب

اگر بدنبال خرید کاشی باکیفیت بسیار بالا و مقاوم هستید کاشی ضد اسید البرز بهترین و مناسب ترین پیشنهاد ما به شما خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه