سرامیک چوب و پارکت

سرامیک چوب و پارکت چیست:

سرامیک چوب و پارکت یکی از جدید ترین و جذاب ترین سرامیک هایی است که به تازگی در طرح ها و رنگ های متنوعی روانه ی بازار شده اند، در این مقاله قصد داریم بطور کامل این سرامیک را بررسی کنیم.

سرامیک ها یکی از بهترین و ضروری ترین مصالح ساختمانی است که در خانه ها و ساختمان های مدرن وهمچنین برج ها از آن استفاده می شود.

سرامیک ها جایگزین مصالح قدیمی مانند موزائیک ها هستند و برای استفاده در کف ساختمان ها بسیار ضروری و بهینه هستند در واقع می توان گفت استفاده و بکارگیری سرامیکی مقاوم و مناسب یکی از استانداردهایی است که باید در ساختن ساختمان های اداری و یا مسکونی بکار برده شود.

مقاوم بودن سرامیک ها:

از ویژگی ها و ملاک های اساسی که برای سرامیک ها در نظر گرفته شده است مقاومت بسیار بالای آن است.

سرامیک ها به دلیل حساسیتی که در استفاده و بکارگیری آنها در کف ساختمان ها دارند باید از جنس و مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت در ساخت آنها استفاده شود.

زیرا در صورت بی کیفیت بودن آن با کوچک ترین فشاری دچار آسیب می شوند و چون زیرا آنها لوله کشی انجام شده است، ممکن است بسیار دردسر ساز شوند.

سرامیک های پرطرفدار:

مردم به طرح های چوب بسیار علاقمند هستند به همین دلیل بسیاری از افراد به پارکت ها و کفپوش های چوبی روی می آورند اما به دلیل کیفیت پایین و مقاوم نبودن آنها به سرامیک ها روی می آورند.

از این رو شرکت کاشی و سرامیک البرز اقدام به طراحی و ساخت سرامیک چوب و پارکت کرده است.

در واقع سرامیک طرح چوب و پارکت به گونه ای ساخته و طراحی شده اند که کمتر کسی متوجه خواهد شد که آنها سرامیک هستند. زیرا کاملا شبیه به پارکت های چوبی هستند و این نکته برای خریداران سرامیک چوب و پارکت، امری ائده آل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه