کاشی مرجان

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 2 results

کاشی مرجان

شرکت صنایع کاشی مرجان اصفهان بیشتر از سی سال تجربه در صنعت تولید کاشی و پوشش های سرامیکی دارد. این شرکت توانسته است با بکارگیری پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا در صنعت کاشی و سرامیک ، نوآوری های جدیدی در صنعت کاشی داشته باشد. شرکت کاشی مرجان اصفهان با استاندارد ISO 13006 مفتخر است به تولید انواع کاشی های پرسلان (بدنه سفید) به صورت مات ، پولیش و نیمه پولیش، کاشی های دکوراتیو و لوکس، کاشی های ضد اسید صنعتی در سایزهای متنوع.

بر اساس استاندارد ISO 13006 ، محصولات شرکت کاشی مرجان اصفهان علاوه بر کاربری در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها می تواند در فضاهای صنعتی و تجاری مانند کارخانه ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، محوطه های باز، کارگاه ها و مراکز اداری نیز مورد استفاده قرار گیرد . در حال حاضر تولیدات این شرکت به دلیل کیفیت بالا، به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می گردد.

ماموریت کاشی مرجان خلق زیبایی بادوام در معماری محل کار و زندگی از طریق تولید محصولات سرامیکی است. و چشم انداز این مجموعه از طریق روش های خلاقانه و نوآورانه و عملکرد مورد رضایت مشتریان خود با اهداف از پیش تعیین شده،تبدیل شدن به سازمانی توانا در ورود به بازار جهانی و ارائه دهنده محصولاتی زیبا و مدرن متناسب با معماری روز دنیاست.